E-Mail bilgi@basoglupanelcit.com

Adres Arifbey Mh.Kudüs Cad. No : 69 Arifiye

İletişim Numarası +90 (533) 153 54 49

Sosyal Medya

Tel Örgü

Tel Örgü Montajı

Tel örgü montajı konusunda uzman personellerimiz sayesinde kısa zaman içerisinde sonuç alabilmeniz mümkündür. Evlerde, iş yerlerinde ya da özel mülklerde tercih edilen tel örgü, asla popülerliği geçmeyecek güvenlik önlemlerinden biridir. Çalışanlarımızın tamamı alanında uzman ve deneyimli olduğundan dolayı ise talepleriniz en hızlı şekilde yanıtlanır. Ekonomik fiyatlara son derece profesyonel destek veren çalışanlarımız süreç hakkındaki merak ettiğiniz tüm soruları da yanıtlar.

Kısa Sürede Desenli Tel Örgü Montajı!

Talebiniz doğrultusunda desenli tel örgü montajı da kısa zaman içerisinde tamamlanır. Kullanılacak mekanın zemin etüdü yapıldıktan sonra profesyonel şekilde yerleştirilmesine özen gösterilir. Desenli seçenekleri sayesinde tasarımıyla beğeni toplar ve modern bir görünüm oluşturulmasına zemin hazırlar.

 • Kaliteye ve dayanıklı olmasına önem veriyorsanız eğer, firmamızda birinci sınıf profesyonel malzemelerin kullanılmasına dikkat edilmektedir.
 • Sınırların belirlenmesi, bahçelerin ya da evlerin korunması adına tel örgü en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.
 • Günümüzde yapılan özel çalışmalar ile birlikte tel örgülerin olduğundan daha dikkat çekici ve şık hale gelmesine önem verilmektedir.
 • Kullanılan malzeme, mekanın ya da alanın büyüklüğü doğrultusunda ise ödenmesi gereken tutar değişir.

Sınırların Profesyonel Olarak Belirlenmesine Yardımcı!

Tel örgü montajı uzun sürer mi diye merak ediyorsanız eğer, donanımlı ekibimiz sayesinde kısa zaman içerisinde tamamlanır. Sınırların profesyonel olarak belirlenmesi adına en çok talep gören alternatiflerden biridir. Zemin araştırması yapıldıktan sonra demir ve dayanıklı direkler ile birlikte tel örgüler yerleştirilir. Bakım gerektirmediği gibi oldukça uzun ömürlüdür.

 • Çalışanlarımız ya da ekibimiz bu aşamada merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlanmasına dikkat eder.
 • Herhangi bir sorun veya problem yaşamanız halinde ise destek ekibimizden gün içerisinde yardım talep edebilirsiniz.
 • Tamamen müşterilerimizin beklentilerine uygun bir şekilde hazırlanan tel örgü modelleri arasında boru direk, dikenli tel, panel çit alternatifleri çok fazla kullanılır.

İsteğe Göre Farklı Tel Örgü Seçenekleri!

Tel örgü montajı ya da kurulumu sırasında zeminin sağlamlaşması adına demir direklerden destek alınır. Kafes tel örgü ya da diken tel modelleri son dönemde en çok tercih edilen alternatiflerden bazılarıdır. Ev, arsa, tarla, bahçe, kafes ya da kümes söz konusu olduğunda tel örgü mutlaka kullanılır.

 • Müşterilerimizin isteğine göre kalınlıkları ve genişlikleri ise özel olarak ayarlanır.
 • Tel örgü modeli seçildikten sonra demir direklerin üzerlerine yerleştirilir ve daha sonrasında germe aparatı ile birlikte tam olarak oturmasına dikkat edilir.
 • Son olarak ise punta telleri ile bağlanarak sağlamlığı arttırılmaktadır.
 • Eğer helezon tel örgü kullanılıyorsa yırtılması ya da zaman içerisinde deforme olması durumunda onarımı daha da pratiktir.

Yukarıda belirtilen detaylar doğrultusunda tel örgü talebiniz olması durumunda uzman personellerimiz tarafından kısa zaman içerisinde yanıtlanır.

En Son Eklenen Ürünler


Ahşap Çiçek Saksıları

Ahşap çiçek saksıları siparişi vermek istiyorsanız öncelikle firmamızdaki uzman çalışanlardan […]

Ahşap Çit

Ahşap çit evlerde ya da bahçelerde sıklıkla kullanılan sistemlerden bir […]

Ahşap Çocuk Oyun Parkları

Ahşap çocuk oyun parkları sitelerde, büyük alanlarda ya da bahçelerde […]

Ahşap Evler

Ahşap evler son dönemde popülerliğini arttıran mimari yapılardan bir tanesidir. […]

Panel Çit