E-Mail bilgi@basoglupanelcit.com

Adres Arifbey Mh.Kudüs Cad. No : 69 Arifiye

İletişim Numarası +90 (533) 153 54 49

Sosyal Medya

Kapı Sistemleri

Profil Ve Raylı Kapı Yapımı

Profil ve raylı kapı yapımı söz konusu olduğunda çalışanlarımız ortaya profesyonel sonuçların çıkarılmasına özen gösterirler. Raylı kapı sistemleri söz konusu olduğunda çalışmalarını her geçen gün biraz daha fazla arttıran şirketimiz, müşterilerin beklentilerini ön planda tutar. Tamamen demir kullanılarak üretildiğinden dolayı kullanımı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlam parçalar arıyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

Bahçe Güvenliğinin Sağlanmasına Yardımcı!

Şahsı mülk alanı olarak da kabul edilen bahçelerin güvenliğinin sağlanması adına raylı kapı sistemleri oldukça avantajlıdır. Profil ve raylı kapı yapımı sırasında alanında uzman ve deneyimli personellerimiz çalıştığından dolayı en iyi sonuçların ortaya çıkarılmasına özen gösterilir.

 • Pek çok müstakil evde, iş yerlerinde ya da şirketlerde kullanılan bu tür kapıların yapımları sanıldığı kadar zor değildir.
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü olması adına ise kullanılan malzemenin sağlamlığına dikkat edilmelidir.
 • Her zaman müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda farklı boyut ve modellerdeki kapılar kısa zaman içerisinde tamamlanır.
 • Kurulum ve montaj aşamaları da en hızlı şekilde gerçekleşir.

Kullanımı Pratik Ve Aynı Zamanda Uzun Ömürlü!

Profil ve raylı kapı yapımı hizmeti veren şirketimiz, her zaman uzun ömürlü parçaların tasarlanmasına dikkat eder. Yana kayar kapılar bir ray sisteminin üzerine oturtulmuş olmalarına rağmen kullanımı sırasında zorluk çıkarmaz. Üstelik mekanizmaları dayanıklı olduğundan dolayı kısa zaman içerisinde deformasyon sorunu da yaşanmaz.

 • Fiyatlar ve daha fazlası konusunda bilgi edinmek istiyorsanız uzman personellerimiz ile görüşebilirsiniz.
 • Alanında deneyimli ve bilgi sahibi çalışanlarımız tüm sorularınızı yanıtladığı gibi süreç konusunda da fikir edinmenize katkı sağlar.
 • Hareketli raylı sistem üzerine oturtulan kapılar yalnızca evlerde değil iş merkezlerinde ya da plazalarda da sıklıkla kullanılır.
 • Bir sorun yaşanması durumunda ise personellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde karşılar.

Uzun Ömürlü Kullanım Ve Ekonomik Fiyatlar!

Profilve raylı kapı yapımı tamamlandıktan sonra, uzun yıllar kullanımı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Son derece ekonomik fiyatlara hizmet vermeye özen gösteren şirketimiz, müşterilerinin bütçelerini göz önünde bulundurur. Böylelikle ekonominiz zarar görmeden istediğiniz kapı sistemine kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

 • Yana kayar bahçe kapısı demir bir panel üzerine oturtulduğundan dolayı kullanımı sırasında güvenlik açısından sorun yaşanmaz.
 • Daha fazlası ya da detaylar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız personellerimiz ile görüşerek fikir edinebilirsiniz.
 • Bahçenizin korunması ve güvenliğinin sağlanması adına bu tür pratik tasarımlara sahip olan kapı modelleri her zaman daha kullanışlı olacaktır.
 • Profil ya da raylı kapı yapımı sırasında müşterilerin beklentileri ya da talepleri her zaman ön planda tutulur.

Sipariş vermeniz durumunda mağdur olmadan en kısa süre içerisinde teslimat ve kurulumlarının yapılmasına özen gösterilir.

En Son Eklenen Ürünler


Ahşap Çiçek Saksıları

Ahşap çiçek saksıları siparişi vermek istiyorsanız öncelikle firmamızdaki uzman çalışanlardan […]

Ahşap Çit

Ahşap çit evlerde ya da bahçelerde sıklıkla kullanılan sistemlerden bir […]

Ahşap Çocuk Oyun Parkları

Ahşap çocuk oyun parkları sitelerde, büyük alanlarda ya da bahçelerde […]

Ahşap Evler

Ahşap evler son dönemde popülerliğini arttıran mimari yapılardan bir tanesidir. […]

Panel Çit