E-Mail bilgi@basoglupanelcit.com

Adres Arifbey Mh.Kudüs Cad. No : 69 Arifiye

İletişim Numarası +90 (533) 153 54 49

Sosyal Medya

Basketbol Sahası Yapımı

Basketbol Sahası Yapımı

Basketbol sahası yapımı söz konusu olduğunda, uzman ekiplerimiz ile görüşerek detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Büyük alanların daha da kullanışlı hale dönüştürülebilmesi adına personellerimiz alanında deneyimlidir. Zemin hazırlığı, pota ve diğer parçaların yerleştirilmesi aşamalarında talepleriniz doğrultusunda en iyi hizmetin verilmesine özen gösterilir. Fiyatlarımız son derece ekonomik olduğundan dolayı bütçelerinize hitap eder. Sahanın zarar görmemesi adına tel örgüler ile çevrilir ve düzenli bakımları da yapılır.

Standart Ölçülere Uygun Çalışmalar!

NBA kuralları çerçevesinde, standart ölçüler doğrultusunda basketbol sahası hazırlanmasına dikkat edilir. 28m x 15m olarak şekilde tasarlanan basket sahalarında karşılıklı kenarlarda potalar yer alır. Potaların yerden yüksekliği ise 3.05 metre olmak zorundadır. Basketbol sahası yapımı sırasında yukarıda belirtilen bilgilere özen gösterilir.

 • Pota, sepet, zemin malzemeleri söz konusu olduğunda ise uzun ömürlü olması adına birinci sınıf kaliteli parçaların kullanılmasına özen gösterilir.
 • Zemin yapısına göre maliyetleri ya da fiyatları da birbirinden farklılık gösterir.
 • En iyi seçimi yapabilmek adına zemin ya da basket sahası projesi konusunda uzman personellerimiz ile görüşerek bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Saha zemininin iyi olması ise sporcuların basketbol maçları sırasında rahat hareket edebilmeleri adına faydalı olacaktır.

Akrilik Basketbol Sahası Hizmeti

Basketbol sahası yapımı söz konusu olduğunda akrilik zemine sahip olan projeler son dönemde sıklıkla kullanılmaya başlamış durumdadır. Ekonomik ve aynı zamanda kısa süre içerisinde tamamlanması nedeniyle tercih edilir. Aynı zamanda basketbol sırasında ayakkabıların zemine en iyi şekilde tutunabilmesi açısından faydalıdır.

 • Akrilik basketbol sahası hazırlanırken, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasına özen gösterilmektedir.
 • Akrilik zemin boyasının yanı sıra cushion akrilik zemin tercih edilerek proje tamamlanır.
 • Tüm saha hazırlandıktan sonra herhangi bir sorun yaşanması halinde personellerimiz ile görüşerek mağduriyetinizi giderme şansınız mevcuttur.
 • Açık alanlarda hazırlanan basketbol sahası projelerinde tercih edilen akrilik, sporcular için bir risk oluşturmaz ya da rahatsız etmez.

Tartan Basketbol Sahası İse Oldukça Popüler!

Yukarıda belirtilenlerin yanı sıra tartan basketbol sahası alternatifleri daha çok tercih edilir. EPDM kauçuk kullanılarak hazırlanan sahalarda, oyun zemininin esnek ve aynı zamanda dayanıklı olması amaçlanır. Basketbol sahası yapımı sırasında tartan kullanılarak hazırlanan projelerin popülerliği her geçen gün biraz daha artar.

 • Tartan basketbol sahası çalışmaları diğer alternatiflere göre biraz daha uzun sürer.
 • En iyi sonucu alabilmek adına çalışanlarımız ile görüşerek detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Spor etkinlikleri sırasında rahatsız etmeyen saha türü, aynı zamanda ayakkabıları da kaydırmaz.

Resmi internet sitemiz üzerinden basket sahası projelerimizi inceleyerek detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Destek almak istemeniz durumunda iletişim kanallarımız gün içerisinde tüm sorularınızı yanıtlar. Böylelikle istediğiniz mekanda basketbol sahası hazırlıkları kısa süre içerisinde gerçekleşir.

En Son Eklenen Ürünler


Ahşap Çiçek Saksıları

Ahşap çiçek saksıları siparişi vermek istiyorsanız öncelikle firmamızdaki uzman çalışanlardan […]

Ahşap Çit

Ahşap çit evlerde ya da bahçelerde sıklıkla kullanılan sistemlerden bir […]

Ahşap Çocuk Oyun Parkları

Ahşap çocuk oyun parkları sitelerde, büyük alanlarda ya da bahçelerde […]

Ahşap Evler

Ahşap evler son dönemde popülerliğini arttıran mimari yapılardan bir tanesidir. […]

Panel Çit