E-Mail bilgi@basoglupanelcit.com

Adres Arifbey Mh.Kudüs Cad. No : 69 Arifiye

İletişim Numarası +90 (533) 153 54 49

Sosyal Medya

Ahşap Piknik Masaları

Ahşap piknik masaları büyük park ve bahçelerin olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Özellikle güzel havalarda doğanın tadını çıkarmak isteyenler tarafından sıklıkla kullanılır. Firmamızda hazırlanan piknik masaları, kaliteli ve dayanıklı ahşap malzemeden üretildiğinden dolayı son derece dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanılsa bile deforme olmaz. Fiyatları ise talepleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda değişiklik göstermek ile birlikte son derece ekonomiktir.

Büyük Piknik Alanlarında Kullanıma Uygun!

Büyük piknik alanlarında kullanıma uygun olan ahşap masalar, oldukça rahattır. Müşterilerimizin memnuniyeti adına özel olarak hazırlanan ürünler, sevdikleriniz ile birlikte keyifli vakit geçirebilmeniz adına üretilir. Ahşap piknik masaları söz konusu olduğunda ise birinci sınıf, kaliteli ve dayanıklı malzemeler tercih edilir.

 • Genellikle 6 kişilik ya da 4 kişilik olacak şekilde hazırlanan masalar, güzel havaları en iyi şekilde değerlendirmenize katkı sağlar.
 • Sipariş vermeniz durumunda en kısa süre içerisinde tarafınıza teslimatının yapılmasına özen gösterilir.
 • Kullanımı sırasında sorun yaşanmaması adına zemine beton ya da demir çubuklar kullanılarak sabitlenebilir.
 • Fiyat ve daha fazlası konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız uzman personellerimiz ile görüşme şansınız vardır.

Hava Koşullarına Dayanıklı Modeller!

Ahşap piknik masaları birbirinden farklı hava koşullarına dayanıklı bir şekilde hazırlanmıştır. Sırtlıklı olan modellerinin yanı sıra klasik olarak dayanma kısmı olmayan alternatifleri de mevcuttur. Kullanmak istediğiniz mekana ya da açık havaya göre modeli konusunda çalışanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda kaliteli ve dayanıklı ürünlerin hazırlanmasına özen gösterilir.

 • Piknik masaları kış aylarında da açık alanda kalsalar bile çürüme, kırılma, deforme olma gibi sorunlar yaşanmaz.
 • Soğuk havaya uygun bir şekilde tamamen dayanıklı ahşaptan hazırlanan masa modellerini kış bahçelerinizde de değerlendirebilirsiniz.
 • 4, 6 ya da 8 kişilik olarak üzere farklı boyutlara göre ayarlanması mümkündür.
 • Uzun süredir faaliyetlerini sürdüren firmamız, ahşap ürünler tasarlama konusunda bilgi birikimini her geçen gün biraz daha arttırır.

Konforlu, Rahat Ve Dikkat Çekici Masalar!

Ahşap piknik masaları konforlu, rahat ve aynı zamanda dikkat çekici olmaları nedeniyle popülerliklerini her zaman korurlar. Yaslanma kısmı olmamasına rağmen rahatsız etmeden kullanabileceğiniz model alternatifleri vardır. Fiyatları ise son derece ekonomik olduğundan dolayı bütçelere hitap eder.

 • Park, bahçe ya da piknik alanlarının peyzajı sırasında sıklıkla kullanılan masalar isteğinize bağlı olarak birden fazla hazırlanabilirsiniz.
 • Teslimat ya da kurulum aşamaları ise kısa zaman içerisinde gerçekleşir.
 • Kamelyalarda da kullanılmaya başlayan ahşap masalar, kendiniz için keyifli yaşam alanları oluşturmanız adına doğru bir seçim olacaktır.

Detaylar ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Tamamen istediğiniz model ve büyüklükte kullanışlı piknik masalarının hazırlanmasına özen gösterilir. Kurulumu sırasında da sorun yaşanmaz ve isteğe bağlı olarak zemine sabitlenebilir.

En Son Eklenen Ürünler


Ahşap Çiçek Saksıları

Ahşap çiçek saksıları siparişi vermek istiyorsanız öncelikle firmamızdaki uzman çalışanlardan […]

Ahşap Çit

Ahşap çit evlerde ya da bahçelerde sıklıkla kullanılan sistemlerden bir […]

Ahşap Çocuk Oyun Parkları

Ahşap çocuk oyun parkları sitelerde, büyük alanlarda ya da bahçelerde […]

Ahşap Evler

Ahşap evler son dönemde popülerliğini arttıran mimari yapılardan bir tanesidir. […]

Panel Çit