Başoğlu Panel Çit Sistemleri

Ahşap Pergolalar

Ahşap pergolalar açık alanlarda bitkilerin korunması ve aynı zamanda yaşam alanları yaratılması adına çok fazla tercih edilir. Adından da anlaşılabileceği gibi ahşaptan hazırlanan ürünler istediğiniz mekana monte edilir ve daha sonrasında bakım gerektirmez. Genellikle müstakil evlerde ya da açık bahçelerde çardak alanı olarak da kullanıma uygundur. Fiyatları ise kullanılan malzeme, büyüklüğü ya da boyutları doğrultusunda değişiklik gösterir.

Bitkilerin Uzun Ömürlü Olmasına Yardımcı!

Bitkilerin daha da uzun ömürlü olmasına yardımcı ahşap pergolalar, genellikle üstü tamamen açık ya da yarı açık şekilde monte edilir. Modern bir görünüm yaratılmasına yardımcı olan bu tür paneller, son dönemde açık alanların peyzajı sırasında çok fazla kullanılmaya başlamıştır.

Dikkat Çekici, Estetik Ve Modern Tasarımlar!

Ahşap pergolalar dikkat çekici, estetik ve aynı zamanda modern tasarımlarda hazırlanabilir. Müşteri memnuniyeti adına kullanılacak olan ahşabın ya da kerestenin dayanıklı olmasına özen gösterilir. Böylelikle kırılma, çatlama veya deforme olma gibi herhangi bir problem yaşanmaz. Modern tasarımları sayesinde zaman içerisinde kamelyaların olmazsa olmazlarından biri haline gelmiştir.

İstediğiniz Mekana Uygun Özel Tasarım Seçeneği!

İstediğiniz mekana uygun bir şekilde özel tasarımlarda hazırlanabilen ahşap pergolalar, farklı ebat ya da modellerde hazırlanabilir. Talebiniz doğrultusunda birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak pergolalar üretilir. Montaj ya da kurulum aşamaları da pratik olduğundan dolayı sorun yaşanmaz.

Yukarıda belirtilenlere ek olarak bu tür ürünler park ve piknik alanlarında da sıklıkla kullanılır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması nedeniyle her zaman popülerliğini koruyacak dekoratif parçalardan biri olarak karşımıza çıkar. Fiyatları ise çok yüksek olmamakla birlikte her zaman müşterilerin bütçeleri ön planda tutulur.

Exit mobile version