E-Mail bilgi@basoglupanelcit.com

Adres Arifbey Mh.Kudüs Cad. No : 69 Arifiye

İletişim Numarası +90 (533) 153 54 49

Sosyal Medya

Ahşap Pergolalar

Ahşap pergolalar açık alanlarda bitkilerin korunması ve aynı zamanda yaşam alanları yaratılması adına çok fazla tercih edilir. Adından da anlaşılabileceği gibi ahşaptan hazırlanan ürünler istediğiniz mekana monte edilir ve daha sonrasında bakım gerektirmez. Genellikle müstakil evlerde ya da açık bahçelerde çardak alanı olarak da kullanıma uygundur. Fiyatları ise kullanılan malzeme, büyüklüğü ya da boyutları doğrultusunda değişiklik gösterir.

Bitkilerin Uzun Ömürlü Olmasına Yardımcı!

Bitkilerin daha da uzun ömürlü olmasına yardımcı ahşap pergolalar, genellikle üstü tamamen açık ya da yarı açık şekilde monte edilir. Modern bir görünüm yaratılmasına yardımcı olan bu tür paneller, son dönemde açık alanların peyzajı sırasında çok fazla kullanılmaya başlamıştır.

 • Detaylar konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ekiplerimiz ile görüşerek nasıl bir yol izleneceği noktasında deneyim kazanabilirsiniz.
 • Ahşap dışında dayanıklı olması nedeniyle demir malzemeden yapılan alternatifleri de bulunur.
 • Kamelyalarda ya da çiçek bahçelerinde bitkilerin tutunmasına yardımcı olan bir aparattır.
 • Doğal, organik ve estetik bir görünüm yaratılması adına tercih edilebilecek doğru alternatifler arasındadır.

Dikkat Çekici, Estetik Ve Modern Tasarımlar!

Ahşap pergolalar dikkat çekici, estetik ve aynı zamanda modern tasarımlarda hazırlanabilir. Müşteri memnuniyeti adına kullanılacak olan ahşabın ya da kerestenin dayanıklı olmasına özen gösterilir. Böylelikle kırılma, çatlama veya deforme olma gibi herhangi bir problem yaşanmaz. Modern tasarımları sayesinde zaman içerisinde kamelyaların olmazsa olmazlarından biri haline gelmiştir.

 • Montaj aşamaları da son derece pratik olduğundan dolayı müşterilerimiz hiçbir zaman mağdur edilmez.
 • Her zaman çürümeyen ve hava koşullarından etkilenmeyen ahşap malzemelerin değerlendirilmesine dikkat edilmektedir.
 • Bu sayede kış aylarında bile pergolalar sağlam kalır ve tekrar bakım ya da onarım gerektirmez.
 • Yukarıda belirtilenlerin yanı sıra kış bahçelerinde de ahşap pergolalar sıklıkla tercih edilen alternatiflerden biridir.

İstediğiniz Mekana Uygun Özel Tasarım Seçeneği!

İstediğiniz mekana uygun bir şekilde özel tasarımlarda hazırlanabilen ahşap pergolalar, farklı ebat ya da modellerde hazırlanabilir. Talebiniz doğrultusunda birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak pergolalar üretilir. Montaj ya da kurulum aşamaları da pratik olduğundan dolayı sorun yaşanmaz.

 • Bahçenizde dinlenme mekanı oluşturmak ve bitkileriniz ile süslemek istiyorsanız mutlaka belirtilen ürünü değerlendirebilirsiniz.
 • Ahşaptan hazırlandıklarından dolayı ortamın havasını kısa zaman içerisinde değiştirir ve daha dikkat çekici hale getirir.
 • Farklı renk, boyut ve modellerde hazırlanabildiğinden dolayı her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutulur.
 • Yalnızca müstakil evlerde değil, oturduğunuz bina ya da apartmanlarda da balkonunuza uygun ölçülerde ahşap pergolalar kullanabilme şansınız vardır.

Yukarıda belirtilenlere ek olarak bu tür ürünler park ve piknik alanlarında da sıklıkla kullanılır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması nedeniyle her zaman popülerliğini koruyacak dekoratif parçalardan biri olarak karşımıza çıkar. Fiyatları ise çok yüksek olmamakla birlikte her zaman müşterilerin bütçeleri ön planda tutulur.

En Son Eklenen Ürünler


Ahşap Çiçek Saksıları

Ahşap çiçek saksıları siparişi vermek istiyorsanız öncelikle firmamızdaki uzman çalışanlardan […]

Ahşap Çit

Ahşap çit evlerde ya da bahçelerde sıklıkla kullanılan sistemlerden bir […]

Ahşap Çocuk Oyun Parkları

Ahşap çocuk oyun parkları sitelerde, büyük alanlarda ya da bahçelerde […]

Ahşap Evler

Ahşap evler son dönemde popülerliğini arttıran mimari yapılardan bir tanesidir. […]

Panel Çit