E-Mail bilgi@basoglupanelcit.com

Adres Arifbey Mh.Kudüs Cad. No : 69 Arifiye

İletişim Numarası +90 (533) 153 54 49

Sosyal Medya

Ahşap Evler

Ahşap evler son dönemde popülerliğini arttıran mimari yapılardan bir tanesidir. Özellikle sayfiye alanlarında ya da turistik bölgelerde dikkat çekici olmaları nedeniyle çok fazla kullanılırlar. Uzman, deneyimli ve alanında bilgi sahibi personellerimiz sayesinde sürecin nasıl ilerlediği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatları hazırlanan ev projesine göre değiştiği gibi genellikle müşteri memnuniyeti adına uygun ücretlerin sunulmasına özen gösterilir.

Eşsiz Ve Dikkat Çeken Tasarımlar!

Alanında bilgi sahibi personellerimiz sayesinde eşsiz ve aynı zamanda dikkat çekici tasarımlara sahip olan evlere kavuşabilirsiniz. Ahşap evler söz konusu olduğunda firmamız model ve proje seçenekleri son derece fazladır. Doğal yaşam alanlarını seviyorsanız, bu tür evler tercih edebileceğiniz alternatifler arasındadır.

 • Nefes alan duvarlar sayesinde bu tür evler, aynı zamanda sağlık açısından da faydalıdır.
 • Ahşap evlere olan talep hem sağlıklı hem de doğal olması nedeniyle yakın zaman içerisinde hızlı bir şekilde artmıştır.
 • Ev, bungalov, villa gibi birbirinden farklı tasarımlara sahip projeler, çalışanlarımız tarafından kısa zaman içerisinde tamamlanır.
 • Proje bittikten sonra uygulama aşamasında ise müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulur.

Bütçelere Uygun Farklı Ahşap Ev Seçenekleri!

Ahşap evler firmamızda bütçelere uygun bir şekilde farklı modellerde hazırlanır. Büyük, küçük, geniş ya da kapsül olmak üzere birbirinden farklı ev seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Güvenli bir şekilde sevkiyat ve montaj aşamaları sayesinde evlerinizin kurulumu kısa zamanda tamamlanır. Hazır ahşap ev siparişi vermeden önce ise tüm beklentilerinizi ya da isteklerini detaylı olarak belirtmeniz gerekir.

 • Personellerimiz bu aşamada sizin beğenileriniz doğrultusunda çalışmalarını sürdürerek ortaya en iyi sonuçların çıkmasına özen gösterirler.
 • Proje başlamadan önce hazırlanan 3 boyutlu simülasyonları sayesinde tüm detaylar konusunda bilgi sahibi olmanız amaçlanır.
 • Ahşap evler hazırlanırken tahtaların böcek yapmaması adına ise büyük bir özenle ilaçlanmalarına dikkat edilir.

Müşterilerimizin İsteklerine Göre Ahşap Ev Hizmeti!

Müşterilerimizin isteklerine göre ahşap evler en hızlı şekilde hazırlanır. Tüm süreç en ince ayrıntısına göre düşünülür ve ortaya kaliteli evlerin çıkarılmasına özen gösterilir. Bahçeli, çatı katına sahip ahşap ev modelleri sayesinde yaşam alanlarınızı güzelleştirme fırsatınız vardır.

 • Firmamızda kullanılan ahşap malzemelerin tamamı sağlam ve dayanıklı olduğundan dolayı sorun yaşanmaz.
 • Kurulum ve montaj işlemleri sırasında ise sorun yaşanmadan ahşap evler yerleştirilir.
 • Büyük bahçelerde ya da yeşillik alanlarda ahşap ev alternatifleri sıklıkla kullanılır.
 • Büyüklüklerine ve kullanım alanlarına göre ise bu tür evlerin fiyatları değişiklik gösterir.

Doğal, sağlıklı ve aynı zamanda estetik tasarımlara sahip yaşam alanlarını seviyorsanız ahşap ev modellerimiz oldukça fazladır. Beğenmediğiniz noktalar olursa eğer tüm evin içerisini talepleriniz doğrultusunda yenileyebilirsiniz. Böylelikle dikkat çekici, modern ve kullanışlı evlere sahip olmak mümkündür.

En Son Eklenen Ürünler


Ahşap Çiçek Saksıları

Ahşap çiçek saksıları siparişi vermek istiyorsanız öncelikle firmamızdaki uzman çalışanlardan […]

Ahşap Çit

Ahşap çit evlerde ya da bahçelerde sıklıkla kullanılan sistemlerden bir […]

Ahşap Çocuk Oyun Parkları

Ahşap çocuk oyun parkları sitelerde, büyük alanlarda ya da bahçelerde […]

Ahşap Evler

Ahşap evler son dönemde popülerliğini arttıran mimari yapılardan bir tanesidir. […]

Panel Çit