E-Mail bilgi@basoglupanelcit.com

Adres Arifbey Mh.Kudüs Cad. No : 69 Arifiye

İletişim Numarası +90 (533) 153 54 49

Sosyal Medya

Ahşap Çiçek Saksıları

Ahşap çiçek saksıları siparişi vermek istiyorsanız öncelikle firmamızdaki uzman çalışanlardan destek alabilirsiniz. Mekanların dekore edilmesi ya da peyzaj çalışmaları sırasında tercih edilen saksılar, aynı zamanda bitkilerin korunması açısından da önemlidir. Farklı model, boyut ve desenlerde hazırlanan saksılar sayesinde yaşam alanlarınızı olduğundan daha güzel hale getirebilirsiniz. Fiyatlar ise talepler ve modellere göre değişiklik gösterir.

Bahçe Dekorasyonunda Önemli!

Büyük, iddialı ve dikkat çekici saksılar bahçe dekorasyonu söz konusu olduğunda sıklıkla tercih edilir. Yalnızca evlerde ya da müstakil bahçelerde değil aynı zamanda büyük iş merkezlerinde ya da plazalarda da popüler hale gelmiştir. Ahşap çiçek saksıları sipariş etmeniz durumunda talepleriniz doğrultusunda en kısa süre içerisinde hazırlanır.

 • Uzun, kısa, desenli ya da kemerli olmak üzere birbirinden farklı model alternatifleri vardır.
 • İçerisine bitkiler tam olarak yerleştirilir ve dış mekanlarda ilgi çekici bir bütünlük hazırlanmasına katkı sağlar.
 • Dikdörtgen, kare ya da silindir şeklinde hazırlanan modellerden birini talep etmeniz durumunda kurulum aşamaları da oldukça pratiktir.
 • Dış mekanlarda değil son dönemde kış bahçelerinde de büyük çiçek kullanmayı sevenler adına doğru bir seçim olacaktır.

Dayanıklı Ve Uzun Süre Kullanışlı!

Ahşap çiçek saksılar dayanıklı ve uzun süre kullanışlı olmaları nedeniyle ilgi çekmeye başlamıştır. Ahşap görünümleri sayesinde mekanın olduğundan daha şık ancak aynı zamanda sade görünmesine katkı sağlar. Tamamen kendi üretimimiz olarak hazırlanan saksılar, kısa süre içerisinde adresinize kadar teslim edilir.

 • Saksı ve bu tür dekoratif parçalar sayesinde yaşam alanlarınızı daha da güzelleştirmek istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.
 • Uzman, deneyimli ve bilgi sahibi personellerimiz sayesinde tüm sorularınız yanıtlanır, istekleriniz doğrultusunda birinci sınıf ürünlerin hazırlanmasına özen gösterilir.
 • Özel ölçülerde hazırlanabilen büyük saksılar bakım gerektirmediği gibi dış mekanlarda kullanılıyorsa eğer olumsuz hava koşullarından etkilenmez.

Dış Mekanlara Uygun Farklı Tasarım Seçenekleri!

Dış mekanlarda kullanıma uygun bir şekilde hazırlanan ahşap çiçek saksılar, tasarımlarıyla beğeni toplar. Ortamı olduğundan daha dikkat çekici ve aynı zamanda iddialı hale getirmek isteyenler için iddialı modelleri de vardır. Ahşap çiçek saksılar arasında bir seçim yapmadan önce mekana olan uyumuna dikkat edilmelidir.

 • Hem iç hem de dış bahçelerde kullanılabilen saksılar kolay taşınabilir olduğu gibi son derece hafiftir.
 • Üstelik fiyatları da uygun olduğundan dolayı bütçelere hitap eder.
 • İsteğinize göre tasarlanabildiği gibi bu aşamada her zaman müşterilerimizin beklentileri ön planda tutulur.
 • Büyük iş merkezleri ve plazalarda da tercih edilen saksılar, küçük yaşam alanlarının hazırlanması adına duvar görevi de üstlenir.

Bitkileri ya da çiçekleri seviyorsanız eğer bu tür saksılar ile birlikte yaşadığınız mekanları olduğundan daha farklı bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Belirtilen noktada yalnızca personellerimizden destek almanız yeterli olacaktır.  

En Son Eklenen Ürünler


Ahşap Çiçek Saksıları

Ahşap çiçek saksıları siparişi vermek istiyorsanız öncelikle firmamızdaki uzman çalışanlardan […]

Ahşap Çit

Ahşap çit evlerde ya da bahçelerde sıklıkla kullanılan sistemlerden bir […]

Ahşap Çocuk Oyun Parkları

Ahşap çocuk oyun parkları sitelerde, büyük alanlarda ya da bahçelerde […]

Ahşap Evler

Ahşap evler son dönemde popülerliğini arttıran mimari yapılardan bir tanesidir. […]

Panel Çit